Pagan Online to nowy krwawy hack’n’slash od twórców World of Tanks!

Thumbnail

To nie może być przypadek, że niespełna tydzień od zakończenia BlizzConu, Wargaming (przy współpracy z firmą Mad Head Games) prezentuje swoją nową grę. I to jaką… Nie są to żadne czołgi, helikoptery, łodzie podwodne, ani nic związanego z  wojennymi realiami. 

Pagan Online to sieciowa gra ARPG. Hack’n’slashowa nawalanka (prawdopodobnie w stylu Diablo 3 czy Path of Exile) wzbogacona o elementy MOBY, gdzie będziemy się mierzyć z hordami demonicznych wrogów. 

Bardzo interesująco przedstawia się również uniwersum, w jakim zostanie osadzona gierka. Zgodnie z nazwą (Pagan – Poganin) przeniesiemy się do pogańskiej „przedchrześcijańskiej" mitologii, która była pełna zabobonów, bożków i ludowych wierzeń. Wargaming obiecuje, że będzie to mroczny mistyczny świat, który bardzo nam się spodoba.  

Nowe i świeże podejście do action RPG z wymagającą, dynamiczną walką, silnymi herosami, mnóstwem wyposażenia i niekończącymi się pokładami krwawej chwały. 

W Pagan Online gracze wezmą udział w intensywnych i wymagających sesjach rzezi w zróżnicowanych lokacjach. Zróżnicowane misje, liczne tryby gry, poziomy trudności, długa kampania dla pojedynczego gracza (rozszerzany sukcesywnie epizodyczną zawartością) – to wszystko sprawi, że będzie się chciało powracać regularnie do zabawy.

Pagan Online wystartuje w 2019 roku. Tylko na PC (uff, przynajmniej tutaj nie będzie to nic mobilnego). 

Model płatności nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale prawdopodobnie będzie to Free-To-Play. Wargaming, który słynie z darmowych gier, raczej nie zdecyduje się na inny system biznesowy. 

Rejestracja do testów ruszyła na oficjalnej stronie gry (www.Pagan-Online.com). Nie zwlekajcie!

Zobacz także

25 komentarzy