Paladins chyba nie wzorowało się na żadnej innej postaci przy tworzeniu Saati

Do Paladins trafi nowa postać, która określana jest, jako „utalentowana strzelec”. Mowa o Saati – rys fabularny znajdziecie poniżej. Jej premiera w grze zaplanowana została na wrzesień, ale Hi-Rez nie podaje jeszcze dokładnej daty aktualizacji. Wygląda również na to, że nie jest to „klon bohatera z Overwatch”, czy innej gry, więc nie będzie można marudzić. Chociaż jakby się tak dokładniej przyjrzeć…

„Aby być najlepszym z najlepszych, nie szczędzi się żadnych kosztów. Może i pracuje dla pieniędzy, ale jednocześnie sprawia, że pieniądze pracują dla niej – z najnowszym sprzętem, który uzupełnia jej umiejętności. Możecie próbować się ukryć, ale nawet solidna osłona nie uchroni Was przed Saati, Utalentowaną Strzelec.

Dla innych rzut monetą to hazard. Dla niej to okazja. Jeśli dowiecie się, że przyjęła zlecenie na któregoś z Was, uciekanie przed nią nie ma żadnego sensu i lepiej po prostu stanąć z nią twarzą w twarz – tak czy inaczej tylko odwlekalibyście jej kolejną imprezę, by uczcić udane polowanie. Największe cele wciąż chodzą po Królestwie, a ogromne nagrody za ich głowy wystarczą na sfinansowanie CAŁEGO MNÓSTWA przyszłych hulanek Saati.”


Saati to postać specjalizująca się w dystansowym zadawaniu obrażeń. Jeśli chodzi o jej umiejętności to prezentują się one następująco:

[Broń] Pistolet - Ciężki pistolet półautomatyczny, który zadaje 525 obrażeń co 0,5 s. Pojemność jego magazynka wynosi 7 i jest w pełni efektywny na odległość do 60 jedn.

[Alternatywny atak] Rykoszet - Saati rzuca monetą w powietrze, która porusza się po łuku na odległość 200 jedn. Moneta zada 100 obrażeń wrogom, z którymi się zetknie lub przejdzie w stan aktywacji, gdy Saati będzie w nią strzelać, zadając 250 obrażeń przeciwnikom znajdującym się w odległości 65 jedn. od monety za każdy strzał, który Saati w nią odda. Moneta zostanie również zniszczona, jeśli graczowi uda się oddać 4 celne strzały z rzędu, zadając 550 obrażeń w promieniu 10 jedn. Zużywa 2 trójkąciki.

[Zdolność 1] Wybuchowy odrzut - Saati wykonuje gwałtowne salto w tył, kopiąc przeciwników znajdujących się w 45-jedn. stożku przed nią. Atak ten zadaje 250 obrażeń wrogom znajdującym się w zasięgu i podpala ich na 2 s. Saati zostaje wypchnięta do tyłu o 25 jedn., a jej cele odlatują na odległość 20 jedn. Zużywa 4 trójkąciki.

[Zdolność 2] Sobowtór - Saati umieszcza na polu bitwy swoją podobiznę, otrzymując niewidzialność na 1,5 s. Ta tekturowa wycinanka wyrzuca 3 strzały, które zadają 150 obrażeń co 1 s w linii prostej. Wabik Sobowtór posiada 1 500 PZ i ujawnia wrogów na 1 s za każde trafienie wrogim strzałem. Przeciwnik, który zada śmiertelny cios Sobowtórowi zostanie ujawniony Saati na 3 s. Zużywa 4 trójkąciki.

[Arcyzdolność] Łomot przez ściany - Pistolet Saati staje się superprzeładowany, co umożliwia jej wystrzelenie trzech potężnych pocisków. Każdy pocisk może przebić się przez dowolną przeszkodę i wroga na świecie, zadając 777 obrażeń każdemu, kto miał pecha znaleźć się na jego drodze.


Poza to Paladins otrzyma nowego battle passa o nazwie Zmierzch. Po jego zakupie natychmiast odblokujecie Hrabiego Corvusa. Poza tym czeka na Was łącznie 24 poziomy nagród w trakcie gry. Możecie również skorzystać z opcji „Kup wszystko”, aby natychmiast odebrać całą zawartość Biletu wydarzenia „Zmierzch”.

Aktualizacja Utalentowana Strzelec zawierać będzie 6 niepowtarzalnych trybów i 2 popularne wcześniej tryby, rotujące się w cyklu aktualizacji. W każdym tygodniu będzie dostępny inny tryb z limitowanym czasem, od 6:00 rano w sobotę do 14:00 w poniedziałek. Przy okazji Hi-Rez poinformowało również, że mapa Kamienna Twierdza zostaje odnowiona. To wszystko we wrześniu.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz