Paladins łączy 3 stare Founder’s Packs w jedną opcję

Paladins big5 keyart lea faske 1920x1080

Sprawa Founder’s Packs (Pakiety Założycielskie) w grach często jest kwestią dyskusyjną. Za dostęp do testów, czy headstart, w darmowych grach, ostatnio trzeba płacić. Prócz tego, Founder’s Packs zazwyczaj zawierają różne bonusy, dla niektórych czyniące dany tytuł P2W. W Paladins do dyspozycji graczy są trzy opcje – zwykły Pakiet Założycielski za 20 dolarów, Epicki za 35 oraz Legendarny za 60 dolarów. Do dzisiaj trwa promocja, dzięki której kupicie je 50% taniej.

To ostatnia okazja, by zdobyć jeden z trzech, różnych Pakietów Założycielskich, wraz z ich bonusami. Od 12 stycznia bowiem zostaną one usunięte ze sklepu i zastąpione przez jeden, Startowy Pakiet Założycielski. Dostępny będzie za 20 dolarów, da dostęp do wszystkich aktualnych, jak i przyszłych postaci, oraz zapewni 10 Radiant Chests. Prócz tego w pakiecie będą standardowe głosy, Fernando God of War skin (ekskluzywna skórka z bety), wierzchowiec Infernal Warhorse, a na deser Fernando Ares skin w SMITE. Cóż, ta opcja nie wygląda źle.

Ten nowy Pakiet Założycielski przypomina zawartością standardowy. Co się stanie z bonusami z Legendarnego Pakietu (kolekcja Cassie Nocnej Zjawy)? Pakiet za 60 dolarów się nie sprzedawał, czy twórcy po prostu szykują się na oficjalną premierę gry?

6 komentarzy