Paladins ma już 50 postaci – powitajcie najnowszą z nich, Rei

Hi-Rez wydało aktualizację z nowościami do Paladins. Główną atrakcją jest Rei, uczona z rodu Aico, czyli 50. postać w grze. Pełni rolę w wsparcia, a jeśli chodzi o jej umiejętności to prezentują się następująco.

  • Leczenie łańcuchowe - Objaw swoją magiczną moc i spraw, by odbiła się jak piłka od sojuszników i objęła ich swoim uzdrawiającym działaniem. Sojusznicy, z którymi łączy cię Duchowa więź, odzyskują o 30% zdrowia więcej.
  • Spowijanie - Otul się Magiczną energią, zmniejszając maksymalną ilość przyjmowanych obrażeń do 275, i zwiększając swoją szybkość ruchu o 40% na 3 s. Sojusznicy powiązani z twoją duszą również zostają objęci działaniem energii.
  • Duchowa więź - Zwiąż swoją duszę z sojusznikami lub wrogami. Po związaniu z sojusznikami, leczysz ich o 200 zdrowia i ładujesz ich arcyzdolność o 1% co 1 s. Po związaniu z wrogami, zmniejszasz ich szybkość ruchu o 10% i zadajesz 50 obrażeń co 0,75 s
  • Ożywienie - Weź na cel sojusznika i tchnij w niego życie, obdarzając go na 2 s odpornością na obrażenia i przywracając mu pełne zdrowie po krótkim opóźnieniu. Jeśli wybrany gracz jest powiązany z duszą, Rei również odzyska pełne zdrowie.

Co prócz tego? Paladins otrzymało crossover z gen:LOCK.  Nie znam tej serii, ale podobno w Ameryce jest popularna. Bilet na crossover “gen:LOCK” oferuje 30 poziomów nagród, w tym Cammie Maeve, odblokowaną natychmiast po zakupie. W ramach zabawy odblokujecie wszystkich pięcioro bohaterów serialu. Bilet na crossover “gen:LOCK” można kupić za 750 Kryształów.

Wraz z premierą aktualizacji gen:LOCK czekają na Was nowe Próby i nagrody. Zaliczajcie te wyzwania co tydzień, aby odblokować różne elementy estetyczne, walutę i nagrody PD. Hi-Rez przy okazji ponownie otwiera Sklep z Nagrodami. Skórki posiadane wcześniej pozostaną dostępne, ale duplikaty każdej skórki zostaną usunięte. Skórki nagrody będą od tej pory kosztowały więcej Monet nagrody, ale ekipa powiększy nagrody za zadania dzienne o 30 oraz wprowadzimy nowe sposoby zdobywania monet.

I na koniec. Aktualizacja gen:LOCK zawiera 6 niepowtarzalnych trybów i 2 popularne wcześniej tryby, rotujące się w cyklu aktualizacji. W każdym tygodniu będzie dostępny inny tryb z limitowanym czasem, od 6:00 rano w sobotę do 14:00 w poniedziałek. Znalazło się również miejsce na sporo innych zmian czy poprawek. Konkrety znajdziecie tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz