Paladins nie dało rady w Chinach – tamtejszy serwer zostanie zamknięty

Dodany przez PefriX prawie 5 lat temu
4 2815
Paladins nie dało rady w Chinach – tamtejszy serwer zostanie zamknięty

Paladins całkiem nieźle utrzymuje się na naszym rynku. Ten „darmowy klon Overwatch”, jak to niektórzy piszą, na Steamie ma sporą pulę graczy. Wiadomo, o żadnych cudach tutaj nie ma mowy, ale martwą grą Paladins nazwać nie można. Przynajmniej u nas.

W Chinach z kolei sprawa wygląda zupełnie inaczej. Tencent Games poinformowało, że chiński serwer gry zostanie zamknięty. Według oficjalnego powiadomienia, powodem takiej decyzji jest koniec kontraktu giganta z Państwa Środka z Hi-Rez Studios. Nie dogadano się w sprawie przedłużenia umowy, przez co w efekcie Paladins w Chinach będzie funkcjonował do 30 listopada. Potem nastąpi rozłączenie serwerów.

Poczytałem sobie po różnych forach, jak trzymają się u nas popularne gry sieciowe w Chinach. I z doniesień wygląda na to, że jedynie League of Legends daje radę. No i World of Warcraft. Tak, to większość klonów radzi sobie lepiej, niż oficjalne tytuły. Przykładowo, podobno Fortnite w Chinach wcale nie jest silne, a Apex Legends jest tam jedynie ciekawostką. Nie wiem jak to z kolei wygląda z Overwatch.

Waszym zdaniem z czego to wynika?


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube