Paladins połączy siły z amerykańskim anime RWBY

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
21 1484
Paladins połączy siły z amerykańskim anime RWBY

Ruby Rose i jej drużyna łowczyń dołączają do świata Paladins w najnowszym Bilecie na crossover – RWBY! Kupując go, natychmiast odblokujecie skórkę „Ruby Rose” do Vory za i zdobędziecie łącznie 30 poziomów nagród w trakcie gry! Możecie również skorzystać z opcji Kup wszystko, aby natychmiast odebrać całą zawartość Biletu na crossover – RWBY. Co poza tym?

Wraz z premierą aktualizacji „RWBY” czekają na was nowe Próby i nagrody. Zaliczajcie te wyzwania co tydzień, aby odblokować różne elementy estetyczne, walutę i nagrody PD. Dodatkowo, aktualizacja „RWBY” zawierać będzie 3 niepowtarzalne tryby i 4 popularne wcześniej tryby, rotujące się w cyklu aktualizacji. W każdym tygodniu będzie dostępny inny tryb z limitowanym czasem – od 6:00 w sobotę do 14:00 w poniedziałek polskiego czasu.

Warto zaznaczyć, że każda kolejna aktualizacja wprowadzająca nową wersję mapy (w tym przypadku Dzielnica handlowa) będzie przez pierwszy tydzień zawierać tryb z ograniczonym czasem, obejmujący wyłącznie ów mapę. Dzięki temu będziecie mogli wskoczyć od razu do akcji na nowej wersji mapy, bez konieczności czekania na nią w normalnej kolejce.

Kiedy całość wejdzie w życie? Wraz z najnowszą aktualizacją, czyli jeszcze w czerwcu.


21 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube