Paladins wzbogaci się o VII, a także o Rambo

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
2 2252
Paladins wzbogaci się o VII, a także o Rambo

Hi-Rez najwidoczniej aktualnie dba tylko o Smite, Rogue Company, a także Paladins. Ta ostatnia produkcja rozpocznie swój najnowszy (piąty już) sezon o nazwie Rozłam pod koniec stycznia. W ramach pakietu nowości otrzymamy kolejną postać – VII, który nazywany jest Prawą Ręką Trybunału.

„VII to osoba, której przeszłość jest zapisana na nagrobkach niegodziwców. Jest ponurym żniwiarzem, zbieraczem dziesięciny z krwi winowajców. Niczym zjawa podejmuje się misji, które przeraziłyby większość ludzi, stosując bezwzględną siłę i śmiertelną precyzję. Z drugiej jednak strony, kto powiedział, że on w ogóle jest człowiekiem?”

VII pełni rolę skrzydłowego w Paladins. Jeśli zaś chodzi o jego umiejętności to prezentują się następująco:

[Broń] Ciężki pistolet maszynowy

  • Domyślnie: Tryb serii – wystrzeliwuje trzy zadające 150 obrażeń pociski co 0,65 s. Maksymalny zasięg tego trybu wynosi 300 jedn., a jego efektywny zasięg – dla pełnej celności – to 130 jedn.

  • Wyczerpanie magazynka – jednocześnie wystrzeliwuje wszystkie pociski z magazynka, zadając 500 obrażeń za każde 10 z nich. Ciężki pistolet maszynowy może pomieścić maksymalnie 40 pocisków. Wyczerpanie magazynka ma maksymalny zasięg 100 jedn. – i efektywny wynoszący 15 jedn.

  • Automat – tryb automatycznego ostrzału zadający 175 obrażeń co 0,175 s. Jego maksymalny zasięg wynosi 175 jedn., a efektywny 90 jedn.

[Alternatywny atak] Przełączenie dyscypliny

Przełączaj między jednym z trzech różnych trybów ostrzału – Trybem serii, trybem Wyczerpania magazynka i trybem Automatu.

[Zdolność 1] Wybuchowy unik

Zrób unik na odległość 30 jedn. w dowolnym kierunku, upuszczając za sobą wybuchową pułapkę. Pułapka eksploduje trzykrotnie, w odstępach czasowych wynoszących 0,45 s, zadając 250 obrażeń za każdy wybuch. Eksplozje mają efektywny zasięg wynoszący 35 jedn. Maksymalnie można rozstawić dwie pułapki jednocześnie.

[Zdolność 2] Bosak

Przyciągnij się do ściany i zawieś się na niej na maks. 5 sek., podczas których będziesz w kamuflażu.

[Arcyzdolność] Rozkaz 77

Obierz maksymalnie 5 wrogów za cel w swojej masce, skupiając się na każdym z nich, by móc go oznaczyć. Gdy użyjesz arcyzdolności ponownie, oznaczeni wrogowie otrzymają 250 obrażeń i zostaną wystraszeni na 2 s. Czas trwania namierzania celów wynosi 5 s.

To jednak nie wszystko, co przygotowało Hi-Rez. Znalazło się również miejsce na nowy Bilet wydarzenia - Akademia Łowców Otchłani. Jest to przepustka sezonowa pełna łakoci dla osób gotowych za nią zapłacić, a potem grać i zgarniać skórki oraz inne przedmioty kosmetyczne. Rambo z kolei trafi do Paladins w lutym, jako unikalny skin dla Victora i będzie dostępny za darmo dla posiadaczy Prime.

Aktualizacja „Rozłam” zawierać będzie 3 zupełnie nowe i 5 powracających, popularnych w przeszłości trybów, które będą cyklicznie rotować przez całą aktualizację. W każdym tygodniu będzie dostępny inny tryb z limitowanym czasem – od 6:00 w sobotę do 14:00 w poniedziałek polskiego czasu.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube