Paladins z nową mapą, Kuźnią Świtu

Dodany przez PefriX około rok temu
4 1036
Paladins z nową mapą, Kuźnią Świtu

Hi-Rez wypuszcza aktualizację do Paladins bez nowej postaci! To jednak nie powód do płaczu, bowiem zamiast tego otrzymamy nową mapę w trybie oblężenia. Gotowi na Kuźnię Świtu?

„Otchłań jest reprezentowana przez mapę Otchłani w trybie drużynowego deathmatchu już jakiś czas, więc postanowiliśmy, że pora najwyższa aby i strona Stosu otrzymała coś dla siebie. W tym projekcie przesunęliśmy wiele granic, wprowadziliśmy dużo ruchomych, istotnych dla rozgrywki elementów interaktywnych, a także zastosowaliśmy kilka interesujących nowych podejść do kwestii materiałów.”

Pod względem fabularnym Kuźnia Świtu to ruchoma forteca, która kiedyś należała do Królowej Stosu, ale obecnie jest pod władaniem Azaana. Po ujrzeniu zdolności Królestwa do obrony przed Paszczą, Azaan stwierdził, że jego sprawność bojowa jest niewystarczająca. Królestwo nigdy nie zdołałoby odeprzeć pełnowymiarowej inwazji Otchłani, a jego spaczenie jest wręcz nieuniknione. W związku z tym przywołał Kuźnię Otchłani i poczynił przygotowania do zniszczenia Królestwa – bo w końcu Otchłań nie może spaczyć tego, czego nie ma.

Poza tym Paladins wzbogaciło się o przycisk blokowania. Opcja ta była dostępna przez komendę /block, ale deweloperzy zauważyli, że część osób o tym nie wiedziała. Więc od teraz blokowanie huncwotów będzie o wiele łatwiejsze. Dodano również możliwość zakupu poziomów biletu wydarzenia za złoto. Cena w kryształach (70 szt.) pozostanie bez zmian, ale gracze mogą teraz zamiast tego wybrać opcję wydania 70 000 szt. złota, jeśli tak wolą.

I na koniec, podczas kolejkowania w trybie drużynowego deathmatchu będziecie mogli wybrać tego samego czempiona w kilka osób. No i oczywiście pojawiła się nowa przepustka o nazwie „Powstanie Chaosu”. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube