Palia startuje z betą. Unikatowe MMO, które może odnieść duży sukces

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
23 8131
Palia startuje z betą. Unikatowe MMO, które może odnieść duży sukces

Nadszedł moment prawdy. Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego startują zamknięte beta testy Palia…

Wszystkie osoby, które zarejestrowały się na głównej stronie (TUTAJ) i otrzymały zaproszenia, będą mogły wziąć udział w Closed Becie.

Razem z CBT zostanie także zdjęta klauzula poufności (NDA), więc wszyscy – poprzez grę, czy poprzez media – będą mogli dokładnie zobaczyć, czym jest Palia i dlaczego wywołuje tak wielkie emocje.

***

Do osób, które nie otrzymają wejściówki do CBT: nie martwcie się, Open Beta (publiczna, darmowa i bez wipe!) startuje już w następnym tygodniu, 10 sierpnia!

***

Eksploruj tętniącą życiem krainę pełną cudów i uroku, budując swoje życie i dom w Palia, darmowej, przytulnej grze MMO. Zaprzyjaźnij się z lokalnymi wieśniakami, zawiązuj nowe przyjaźnie i odkryj tajemnicę tego, co stało się z starożytnymi ludźmi.

Palia to “cosy sim MMO” od byłych deweloperów Blizzarda i Riot Games. To lajtowy tytuł praktycznie bez systemu walki, bez krwi i brutalności.

Zamiast tego Palia stawia na elementy społecznościowe i elementy sandboxa z wolnością rozgrywki i eksploracji. Mamy tutaj rolnictwo, wędkarstwo, wydobywanie surowców, gotowanie, rozwiązywanie zagadek, housing itd.

To nie będzie gra dla wszystkich, ale Palia nigdy nie miała taka być.


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube