Palia startuje za miesiąc. Fascynujące MMO od ex-pracowników Blizzarda i Riot Games

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
13 6910
Palia startuje za miesiąc. Fascynujące MMO od ex-pracowników Blizzarda i Riot Games

Wydawało się, że na Palię będziemy jeszcze czekać bardzo długi czas. A tu proszę – niespodzianka. Za niespełna miesiąc (10 sierpnia) startuje Open Beta, którą możemy traktować jako publiczną premierę.

A to dlatego, że od tego momentu nie będzie już żadnego wipe’a i resetu danych. Cały nasz progress zostanie zachowany na wieki wieków amen: “No More Wipes – All gameplay progress is yours to keep”.

Potwierdzenie TUTAJ.

Ale jeśli chcecie zagrać wcześniej – jest na to szansa. 25 lipca rusza limitowany Closed Test (z NDA), potem 2 sierpnia rusza pełnoprawna Closed Beta (bez NDA), a tydzień później (10 sierpnia) wspomniana Open Beta.

Od dzisiaj można już jednak tworzyć konta gry (TUTAJ), dzięki którym wejdziecie nie tylko o OBT, ale będziecie mieli szansę zgarnąć zaproszenia do CBT (upewnijcie się, że zaznaczyliście pole „Subskrypcje” w profilu konta).

***

Palia to oryginalny MMO, który nie będzie przypominał niczego innego na rynku. Praktycznie bez systemu walki, nastawiony na społeczność oraz sandboxowe czynności, takie jak budowanie dekorowaniu domków, prace w ogródkach, gotowanie, odkrywanie sekretów świata. Massively Multiplayer Community Sim - to oficjalny termin, którym posługuje się Palia.

Palia pozwoli współpracować, odkrywać i rozwijać się w globalnej społeczności graczy. A dzięki specjalnemu social-matchmakingowi wasi przyjaciele i najbliżsi gracze mogą grać razem, niezależnie od tego, na jakim serwerze się znajdują

Za grę odpowiada studio Singalurity Six – założone i złożone praktycznie w całości z byłych pracowników Blizzarda oraz Riot Games.


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube