Palia to nowe MMO od byłych pracowników Blizzarda i Riot Games. Wyjdzie tylko na PC!

2021 06 03 174542

A gdyby tak połączyć Stardew Valley, Animal Crossing, The Legend of Zelda: Breath of the Wild i z takiej mieszkanki wybuchowej stworzyć grę MMO?

Proszę bardzo, przed wami Palia.

Jest to nowa społecznościowa gra MMO, którą tworzy Singularity 6 – niewielkie studio złożone z byłych pracowników Blizzard Entertainment, Riot Games oraz Zynga.

Powtórzymy raz jeszcze – “społecznościowa gra MMO”. Palia nie będzie polegać na grindowaniu potworków, farmieniu przedmiotów czy zabijaniu innych graczy. System walki praktycznie nie będzie istniał. 

Zamiast tego skupimy się... na budowie i dekorowaniu domków, pracach w ogródkach, gotowaniu, odkrywaniu sekretów świata czy przede wszystkim nawiązywaniu przyjaźni z innymi graczami, które z czasem mogą się nawet przerodzić w romans.

UPDATE: Massively Multiplayer Community Sim - to oficjalny termin, którym posługuje się Palia. "Palia pozwoli współpracować, odkrywać i rozwijać się w globalnej społeczności graczy. A dzięki specjalnemu social-matchmakingowi wasi przyjaciele i najbliżsi gracze mogą grać razem, niezależnie od tego, na jakim serwerze się znajdują". 

Również fabuła gry ma odgrywać dużą rolę: “Po zniknięciu tysiące lat temu ludzie zaczęli ponownie pojawiać się w całej Palii. Jako jeden z nowo odrodzonych ludzi będziesz musiał znaleźć swoje miejsce w świecie. Odkryj tajemnice przeszłości ludzkości lub po prostu żyj prostym życiem

Palia jest tworzona z myślą wyłącznie o pecetach. Na oficjalnej stronie (TUTAJ) rozpoczęła się już rejestracja do Pre-Alfy.

Testy ruszają wkrótce.

Zobacz także

21 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz