Pamiętacie Hunter's Arena: Legends? Tytuł ten trafi na PS4 i PS5

51159567907 80e6b225ba k

O Hunter's Arena: Legends pisaliśmy kilkukrotnie, ale raczej w niezbyt pochlebnych słowach. Tytuł ten zapowiadał się interesująco od strony graficznej, ale gameplayowo sporo mu brakowało. To sieciowa produkcja, podzielona na różne moduły. Jeden z nich zmieniał grę w brawlera/fighting-game, drugi oferował tryb battle royale.

Hunter's Arena: Legends debiutowało na PC w wersji Early Access w zeszłym roku, w okolicach lipca. Teraz dowiadujemy się, że gra zawędruje również na PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Do tego szybciej, niż możemy zakładać. Pierwsze beta testy odbędą się już w dniach  14 - 15 maja i można się do nich zapisać pod tym adresem.

Czy konsole z rodziny PlayStation mają powód do radości? Teoretycznie tak, bowiem otrzymają kolejną, sieciową grą. Hunter's Arena: Legends może nie jest next-genem, ale jako zabijacz czasu sprawdza się całkiem nieźle. Tytuł z pewnością jest widowiskowy, walki są dynamiczne, a dodanie elementów PvE do battle royale urozmaica zabawę. Niemniej nadal wiele elementów kuleje i na dłuższą metę Hunter's Arena: Legends wypada zwyczajnie średnio, jeśli nie słabo.

Twórcy zapewniają jednak, że gra aktualnie cały czas jest w becie i w Early Accessie. Wiele się jeszcze zmieni, wszystko zostanie dopracowane, poprawione oraz rozbudowane. Mamy zatem nie obawiać się nikłego (jeśli nie zerowego) zainteresowania Hunter's Arena: Legends na Steamie.

Hunter's Arena: Legends na Steamie kosztuje niecałe 52 złote. Konsolowej ceny niestety jeszcze nie znamy.

Zobacz także

0 komentarzy