Pamiętacie Talisman Online? Ten kultowy MMORPG startuje z mobilną wersją!

98312704 131296718536967 7179975701502623744 n

A co powiecie na temat Talisman Online M?

Będzie to mobilna wersja znanego MMORPG, który kilkanaście lat cieszył się sporą popularnością. Głównie ze względu na prostotę rozgrywki oraz śmiesznie małego klienta (150 MB), co jak na tamte realia było znacznym plusem.

Potem jednak Talisman Online zaczął tracić graczy i powoli odchodzić w zapomnienie. Klient PC wciąż istnieje, ale raczej nie znajdziecie tam tłumów.

Co innego Talisman Online M, który może być punktem zwrotnym dla tej marki. Mobilny MMORPG ma oferować lepszą grafiką i lepsze animacje, przy jednoczesnym zachowaniu najważniejszych elementów z oryginału (z pięcioma klasami: Monk, Archer, Assassin, Sword Mage, Priest). To może być naprawdę fajna gra.

Pierwsze kraje (USA, Meksyk, Brazylia, Kanada) mogą już pobierać klienta i powoli przygotowywać się na otwarcie serwerów. Reszta regionów (w tym Europa) ma dołączyć wkrótce.

Downloadable regions: America, Canada, Brazil, México TOM will be opened to other regions gradually; Immortals from other places please patiently wait for our great meeting!

Szczegóły TUTAJ.

Zobacz także

7 komentarzy