Pamiętacie The Culling? Wczoraj wystartował The Culling 2

Cull

Wczoraj wieczorem wystartował steamowy Early Access w The Culling 2. Jest to… next-genowy Battle Royale (fragment z oficjalnego opisu gry - „take Battle Royale to the next level”) przypominający PUBG oraz H1Z1. 

Zabawa z The Culling 2 będzie jednak o wiele brutalniejsza niż w przypadku innych przedstawicieli Battle Royale. Krew będzie się tutaj lała hektolitrami… 

W teorii brzmi to całkiem fajnie, ale nie możemy zapominać o cyrkach ze strony twórców gry, którzy tak naprawdę nigdy nie dokończyli pierwszej części gry. Po pewnym czasie dali sobie po prostu spokój i zakończyli dalszą produkcję, skupiając się tylko i wyłącznie na sequelu. Dlatego nie zdziwcie się, kiedy w komentarzach pod filmikami lub newsami z The Culling 2 znajdziecie wielu hejterów. Ci hejterzy to gracze „jedynki”, którzy zostali pozostawieni na lodzie. 

Zamiast ulepszać oryginał, który był czymś nowym na rynku, ludzie z Xaviant Games w ekspresowym tempie stworzyli Battle Royale'a, aby tylko „ukraść” kawałek tortu z bogatego stołu. 

The Culling 2 jest płatny (72 zł). Zagracie TUTAJ

Zobacz także

11 komentarzy