Pantheon - gra, która od czterech lat nie może wystartować z Alfa Testami

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
2 1460
Pantheon - gra, która od czterech lat nie może wystartować z Alfa Testami

Jest początek 2018 roku.

Podczas targów PAX East, Visionary Realms ogłasza z dumą, że jeszcze w tym roku (2018) Pantheon: Rise of the Fallen wystartuje z pełnoprawnymi Alfa Testami. 

...

...

...

Minęły cztery lata, a my nadal znajdujemy się w tym samym miejscu. Dosłownie w tym samym. Najnowszy developer update (TUTAJ) zawiera praktycznie identyczne słowa, które zostały wypowiedziane w 2018 roku.

Przede wszystkim w 2022 roku zamierzamy kontynuować nasze dążenie do wydania Alphy.

Ekscytujące jest również to, że w tym roku zamierzamy zwiększyć świadomość gry. Oczywiście robiliśmy to przez cały czas, ale będzie to kluczowy cel, gdy zbliżymy się do Alfy, a gra stanie się bardziej dopracowana, z której będzie mogła skorzystać szersza publiczność. Mówiąc dokładniej, staramy się zaprosić więcej streamerów i wpływowych osób oraz opowiedzieć naszą historię na większej liczbie stron internetowych niż w ciągu ostatnich kilku lat. Alpha to ekscytująca perspektywa i wkrótce nadejdzie czas, aby podzielić się grą z większą liczbą osób na całym świecie.

Najgorsze jednak, że Pantheon nie jest żadnym next-genem. To old-schoolowa produkcja skierowana do weteranów gatunku MMORPG. Bez wybitnej grafiki, ze sprawdzonymi i do bólu schematycznymi systemami.

Oby Pantheon nie skończył jak Crowfall, który szedł do nas tak długo, że wszyscy o nim zapomnieli i nikt nie chciał w niego grać.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube