Paragon wrócił do Epic Games, jako fanowskie i darmowe Fault: Elder Orb Heads!

Dodany przez PefriX 11 miesięcy temu
9 4621
Paragon wrócił do Epic Games, jako fanowskie i darmowe Fault: Elder Orb Heads!

Historia trzecioosobowej gry MOBA od Epic Games jest prosta. Tytuł nie przyjął się wystarczająco dobrze, mimo wprowadzonych zmian i został zamknięty. Następnie deweloperzy rozdali assety z projektu za darmo (a raczej je po prostu udostępnili), aby każdy mógł na ich podstawie stworzyć własną produkcję. Tak powstało kilka klonów Paragon, wśród których wyróżnia się Fault: Elder Orb Heads. Czym? Tym, że to właściwie Paragon 2.0, dodatkowo dostępny właśnie na Epic Games Store!

Jak zatem sami widzicie, MOBA w pewnym sensie wróciła do Epic Games, ale pod inną nazwą. Za Fault: Elder Orb Heads odpowiada ekipa Strange Matter Studios, która wcześniej wydała ten tytuł w ramach płatnego Early Accessu na Steamie. Teraz informują o pełnoprawnej premierze, ale na Epic Games Store, która będzie miała miejsce 18 lipca i to w modelu Free-to-Play. 

Osoby, które skorzystają z tej platformy otrzymają również za darmo skórkę Epic Astro Gideon. W związku z premierą zapowiedziano kilka nowych map, a także rozwiązań uprzyjemniających rozgrywkę, więc powinno być lepiej. Szczegóły na temat planowanych nowości poznamy 17 lipca.

Zainteresowanych zabawą odsyłam na Steama lub na EGS.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube