Past Fate wystartuje w następnym miesiącu. To surowy low-fantasy MMORPG

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
7 4637
Past Fate wystartuje w następnym miesiącu. To surowy low-fantasy  MMORPG

Past Fate to zupełne przeciwieństwo obecnych trendów w MMORPG. Zamiast kolorowego, ugrzecznionego i napakowanego anime tytułu, dostajemy surowy świat low-fantasy stylizowany na Średniowiecze.

Do tego ogromny otwarty świat, sandboxowa rozgrywka (bez liniowości, bez głupich questów), możliwość pływania po morzach, minimalistyczny interfejs oraz cykl dnia i nocy, który akurat w Past Fate będzie miał duże znaczenie.

Past Fate to MMORPG z otwartym światem, w którym wolność graczy jest kluczowym elementem. Możesz odkrywać ogromny świat oraz jego kontynenty i wyspy. Żegluj po zdradzieckich morzach, aby odkrywać świat i rekrutuj własną załogę, która będzie wspierać cię w bitwach morskich. Zatrudnij i szkol najemników i żołnierzy, którzy pomogą Twojemu królestwu w czasie wojny. Znajdź sekrety, skarby i tajemnice, które pomogą Ci w Twojej podróży. Ćwicz, aby zostać krzyżowcem i pokonać swoich wrogów lub dowiedzieć się, jak władać bardziej mrocznymi mocami, aby polować na ofiary w nocy.

Zainteresowani?

Jeśli tak, to wiedźcie, że w następnym miesiącu odbędą się Otwarte Alfa Testy + premiera gry we Wczesnym Dostępie na Steamie.

  • Open Alpha: 15-21 sierpnia
  • Early Access: 27 sierpnia

Testy będą darmowe, ale po 27 sierpnia będziecie musieli sięgnąć do kieszeni, aby zagrać w Past Fate.

https://store.steampowered.com/app/1028510/Past_Fate/


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube