Past Fate został otwarty. “Low-fantasy open world MMORPG”

Dodany przez guru 4 miesiące temu
9 5468
Past Fate został otwarty. “Low-fantasy open world MMORPG”

A jeśli macie dosyć kolorowych, infantylnych i do bólu casualowych produkcji MMORPG (pochodzących zazwyczaj z regionu azjatyckiego), polecamy sprawdzić Past Fate.

Jest to surowy (surowy klimatem) open world MMORPG z lekką dawką fantasy, który został osadzony w Średniowiecznym świecie i który może się bardzo spodobać europejskiej części graczy.

Wczoraj wieczorem wystartowała – opóźniona o dwa dni – Open Alpha. Każdy, dosłownie każdy z was może pobrać klienta i sprawdzić wczesną wersję Past Fate.

Wbijacie na stronę Past Fate na Steamie i klikacie “Poproś o dostęp”. Zaproszenie powinno zostać automatycznie zaakceptowane (banner “zaświeci się” na zielono), co będzie znaczyło, że jesteście gotowi do gry.

Nie wiadomo, ile potrwa Open Alpha, więc korzystajcie, póki możecie.

Past Fate to MMORPG z otwartym światem, w którym wolność graczy jest kluczowym elementem. Możesz odkrywać ogromny świat oraz jego kontynenty i wyspy. Żegluj po zdradzieckich morzach, aby odkrywać świat i rekrutuj własną załogę, która będzie wspierać cię w bitwach morskich. Zatrudnij i szkol najemników i żołnierzy, którzy pomogą Twojemu królestwu w czasie wojny. Znajdź sekrety, skarby i tajemnice, które pomogą Ci w Twojej podróży. Ćwicz, aby zostać krzyżowcem i pokonać swoich wrogów lub dowiedzieć się, jak władać bardziej mrocznymi mocami, aby polować na ofiary w nocy. 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube