Patch note do Path of Exile: Betrayal wygląda kozacko

Fivenewmasters 1024x576

Dzisiaj nad ranem opublikowano patch-note do Path of Exile: Betrayal. Będziecie zdumieni, ile nowości można zmieścić w jednym dodatku…

Nie ma wątpliwości, że Betrayal będzie największym dodatkiem do Path of Exile w 2018 roku. Ani Delve, ani Incursion, ani tym bardziej Bestiary nie były tak obszerne jak wspomniany Betrayal. 

I nie mówimy tutaj wcale o nowościach, ale również o wielu zmianach w rozgrywce i balansie, które w sposób oczywisty wpłyną na naszą codzienną przygodę z Path of Exile. 

Patch-note do Betrayal pojawił się przed kilkoma godzinami i liczy (dosłownie!!!) setki pozycji. Całość została jednak podzielona na kilkanaście różnych kategorii, aby fani PoE nie czytali ściany tekstu. 

Zainteresuje was pewnie balans postaci, balans umiejętności, a także balans dziesiątek przedmiotów (tych unikalnych również), które na przestrzeni lat straciły na wartości i które nie opłacało się nawet podnosić z ziemi. 

Dzięki reworkowi do łask wrócą również gemy/skille, które wyszły z mody np. Arctic Breath czy Ice Spear. 

Musicie też poczytać o zmianach w subklasach (Ascendancy), bo niektóre postacie zostały wzmocnione (dzięki nowym pasywkom), a niektóre osłabione. 

Więcej nie będziemy zdradzać. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ

Path of Exile: Betrayal startuje w piątek wieczorem. 

Zobacz także

37 komentarzy