Path of Exile będzie od dziś inną grą. Startuje rewolucyjny dodatek Legion!

Path of exile legion logo

Punktualnie o godzinie 22:00 czasu polskiego w Path of Exile zadebiutuje dodatek „Legion”, który wywróci sporą część gry do góry nogami. 

Mamy oczywiście na myśli system walki wręcz, który został gruntownie zmodyfikowany. Grinding Ger Games wprowadziło nowe mechaniki, nowe archetypy, poprawiło animacje, celność, odświeżyło umiejętności, przebudowało subklasy itd. Wszystko po to, żeby przyjemność z takiej walki była teraz jeszcze większa.

Nie dziwią więc głosy, że Legion to najbardziej rewolucyjny dodatek od premiery The Fall of Oriath, który na pewno wpłynie na dalsze postrzeganie tej gry. 

Motywem przewodnim Legionu są jednak… Legiony. Podczas naszej przygody z PoE będziemy spotykać pewne „pomniki”, które po aktywacji zrespawnują armie zaklętych w czasie żołnierzy. Naszym zadaniem jest pokonanie ich, przy okazji zbierając specjalne przedmioty (Timeless Splinters), które po skompletowaniu przeniosą nas na nowe mapy, gdzie powalczymy z głównymi bossami Legionów. 

Z pozostałych nowości warto wspomnieć o 12 nowych przedmiotach, 14 kartach oraz balansie (plus poprawie sztucznej inteligencji) potworków i bossów z Early Game. 

Legion to również ligi o tej samej nazwie (Standard, Hardcore, Standard SSF, Hardcore SSF), które potrwają standardowo trzy miesiące. 

Zagracie TUTAJ

Zobacz także

24 komentarzy