Path of Exile - Król gier hack'n'slash dostaje dziś największy dodatek w tym roku!

Poe

Kawa zaparzona? Przekąski przygotowane? W takim razie nic już nie stoi na przeszkodzie, żeby zagrać w najlepszy największy dodatek do Path of Exile w tym roku. 

Betrayal startuje punktualnie o 20:00 czasu polskiego. Grinding Gear Games zawsze dotrzymuje słowa, więc możemy być pewni, że właśnie o tej godzinie wkroczymy do magicznego mrocznego świata Wraeclast. 

Motywem przewodnim Betrayal jest tajemnicza organizacja nazwana „Immortal Syndicate” (Immortal – szpilka w Diablo Immortal). Będziemy spotykać kolejnych członków grupy, a potem – według naszego uznania – zabijać ich, manipulować lub oszczędzać w zamian za informacje. 

W PoE pojawią się również nowi Mistrzowie, ujednolicony Hideout (z możliwością przenoszenia go pomiędzy ligami), ulepszony crafting, a do tego – to już tradycja – nowe end-game mapy, nowe skille, nowe Divination Cards, no i oczywiście nowe przedmioty. Tym razem przygotowano aż 15 nowych unikatów. 

Równocześnie z dodatkiem startuje nowa liga – Betrayal League, która potrwa trzy miesiące. Dostępna w trybie Standard, Hardcore, Standard SSF oraz Hardcore SSF (SSF – solowa zabawa bez handlu). Po wszystkim nasze postacie (z całym dobytkiem) wrócą na permanentne ligi. 

Nowości nowościami, ale sporo emocji wywołuje również revamp skillów oraz ogólny balans rozgrywki. Radzimy zapoznać się z patch-notem, przynajmniej będziecie wiedzieć, jakie buildy lub subklasy (Ascendancy) będą miały teraz rację bytu. 

To tyle. Widzimy się wieczorem na europejskim realmie.  Od 17:00 rusza download. 

Zagracie TUTAJ lub TUTAJ (Steam). 

Oglądaj użytkownika Qairo na żywo na www.twitch.tv

Zobacz także

67 komentarzy