Path of Exile: Lake of Kalandra ujawniony. Oto, co znajdziecie w nowym dodatku

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
12 5260
Path of Exile: Lake of Kalandra ujawniony. Oto, co znajdziecie w nowym dodatku

No i wszystko już wiemy… prawie wszystko.

Grinding Gear Games ujawnił właśnie zawartość “Lake of Kalandra” – wielkiego dodatku, który przybędzie do Path of Exile w następnym tygodniu. Jak zawsze jest na co czekać…

Motyw przewodni dodatku wydaje się nieco skomplikowany, ale mniej więcej mówimy o nowej rozbudowanej wersji “Synthesis”.

W Kalandra Challenge League udasz się do lustrzanego jeziora, które dało Kalandrze moc powielania. Jezioro ukazuje odbicie samego Wraeclast, które wyłania się z jego mglistej powierzchni, gdy się zbliżasz. Walcz w tych niebezpiecznych starciach, aby odkryć tajemnice Kalandry i zdobyć prawdziwą moc.

Podróżując po Wraeclast, od czasu do czasu natkniesz się na Mirrored Tablet. Zbuduj ten tablet, umieszczając odbicia niebezpiecznych spotkań w określonych miejscach. Bądź jednak ostrożny, niektóre z tych refleksji zawierają ogromne wyzwania.

W “Lake of Kalandra” doczekamy się także kolejnego ulepszenia end-game. W grze pojawi się funkcja Atlas Memories – z potworków będą wypadać fragmenty pamięci, będziemy je aktywować na Atlasie, wykonywać questy, czyścić coraz trudniejsze mapy itd.

Atlas Memories to sposób na odkrywanie zawartości końcowej gry i zdobywanie bardzo cennych nagród bez konieczności specjalizowania się w tym drzewie Atlas. Na mapach wysokiego poziomu bardzo rzadko znajdziesz element pamięci, który reprezentuje zestaw wspomnień, które mają Alva, Niko, Einhar lub Kirac. Dostarczą ci sekwencję map, które możesz odkrywać, gdy ponownie przeżywasz wydarzenia z ich przeszłości. Te niezwykle wymagające i satysfakcjonujące wspomnienia można zastosować w swoim Atlasie lub wymienić z innymi graczami.

GGG doszło także do wniosku, że Path of Exile posiada zbyt dużo unikatowych przedmiotów, a wiele z nich jest totalnie bezużytecznych (weterani gry nawet nie podnoszą takich itemek z ziemi). Dlatego ten dodatek przebudowuje ponad 100 unikatów, dzięki czemu powinny wrócić one do aktywnej puli buildów.

Co jeszcze?

  • 14 nowych przedmiotów
  • Cztery nowe gemy (umiejętności)
  • Revamp Archnemesis
  • Revamp Harvest
  • Revamp Beyond
  • Totalna przebudowa klasy Trickstera
  • Wielki balans postaci (nerf minionów)
  • Nowe Supporter Packi

Nowy dodatek jak zawsze wystartuje w towarzystwie nowych świeżych lig (trwających 3-4 miesiące): Standard Kalandra, Hardcore Kalandra, SSF Standard Kalandra i SSF Hardcore Kalandra.

Path of Exile: Lake of Kalandra pojawi się u nas 19 sierpnia o godzinie 22:00.

Więcej TUTAJ.


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube