Path of Exile otrzyma nową jeszcze trudniejszą wersję gry - Ruthless

Dodany przez guru 4 miesiące temu
11 4991
Path of Exile otrzyma nową jeszcze trudniejszą wersję gry - Ruthless

Grinding Gear Games przedstawiło właśnie plany na najbliższe miesiące w Path of Exile (TUTAJ). 

I tak dowiedzieliśmy się, że (obecna) liga została wydłużona o kilka tygodni, więc kolejny dodatek nie wystartuje pod koniec listopada, tylko na początku grudnia.

GGG nie zamierza jednak próżnować. W listopadzie czeka nas kilka mini-eventów, dzięki którym będziecie mogli zgarnąć mnóstwo fajnych nagród. 

***

Jednak najwięcej emocji wywołuje coś innego. Path of Exile Hard Mode, który został właśnie potwierdzony i zyskał nawet oficjalną nazwę – Ruthless.

Będzie to całkowicie nowy tryb gry (będziemy go mogli wybrać przy tworzeniu postaci – tak samo jak SSF czy Hardcore) przeznaczony dla prawdziwych twardzieli, którzy szukają jeszcze większego poziomu trudności masochizmu. 

Jak sama nazwa wskazuje, Ruthless to zupełnie inne doświadczenie niż zwykłe wydanie Path of Exile i jest przeznaczone dla określonego typu graczy. Nie spodziewamy się, że spodoba się on wszystkim, ale jeśli jesteście zainteresowani, będziecie mogli zapisać się na testy alfa w listopadzie.

Szczegóły nowego trybu poznamy na początku listopada. Można się jednak domyślać, że Ruthless prawdopodobnie będzie posiadał ograniczenia z Hardcore (być może również z SSF), do tego zmniejszony drop, większą siłę potworków, być może jakieś limity w craftingu czy end-game. Zobaczymy…

Path of Exile: Ruthless ma zadebiutować z kolejnym dodatkiem, czyli – jak pisaliśmy wyżej – gdzieś na początku grudnia.

 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube