Nowy dodatek do Path of Exile wprowadzi... niekończący się dungeon!

2018 08 09 232940

Blizzard może sobie zapowiadać „nowe projekty” w uniwersum Diablo, ale to Path of Exile jest – tu i teraz – największym i najlepszym hack’n’slashem na świecie!

O godzinie 23:00 czasu polskiego poznaliśmy szczegóły kolejnego rozszerzenia do gry, zatytułowanego „Delve”. I i wiecie co? Grinding Gear Games znowu nas nie zawiodło. Szykuje się świetny i pełen różnorakiego contentu dodatek. 

W „Delve” odwiedzimy najgłębsze zakamarki świata Path of Exile. Zapuścimy się do kopalni (o różnych biomach), które nie były eksplorowane od 250 lat. Odblokowanie niektórych lokacji będzie od nas wymagać użycia… dynamitu.  

Warto będzie się jednak trochę pomęczyć, bo za takimi ścianami kryje się zapomniana historia Wraeclast z cennymi skarbami do zdobycia. Musicie jednak uważać, bo w mroku znajdziemy też śmierć. The Azurite Mine to skupisko nowych potworów i bossów, których nigdy w życiu nie spotkaliście. 

Tutaj właśnie dochodzimy do najbardziej spektakularnej nowości, bo okazuje się, że wspomniane The Azurite Mine będzie pierwszym w historii Path of Exile... Infinite Dungeonem - czyli instancją, która tak naprawdę nigdy się nie kończy.„Im bardziej się zagłębiasz, tym gra staje się trudniejsza. Twoim limitem jest siła Twojej postaci”. 

Co jeszcze czeka na nas w „Delve”? 

  • Nowe rodzaje orbów do ulepszaniai craftownia itemek
  • Nowy zestaw gemów/skillów
  • Kolejny revamp „zapomnianych” umiejętności
  • 18 nowych unikalnych przedmiotów
  • 7 Divination Cards
  • Poprawa grafiki
  • Timeworn Reliquary Key – specjalny klucz, który odblokuje portal do miejsca z super skrzynką zawierającą jeden ze 150 unikatow z poprzednich lig Path of Exile!

Na koniec nie mogło oczywiście zabraknąć nowych lig (Delve Leagues): Standard, Hardcore, Standard SSF oraz Hardcore SSF. 

Wielka premiera nowego dodatku oraz ligi – wieczorem 31 sierpnia!

https://www.pathofexile.com/delve

Zobacz także

48 komentarzy