Path of Exile wywrócony do góry nogami. Zobaczcie, co dokładnie przyniesie "Legion"

Melee

Tylko trzy dni dzielą nas od premiery dodatku „Legion”, który – nie boimy się użyć tego określenia – wywróci pewną część Path of Exile o 180 stopni. 

Jednak już dzisiaj Grinding Gear Games opublikowało obszerny „manifest”, który w szczegółowy sposób prezentuje to, co zmieni się w patchu 3.7.0.

Nie jest to jednak oficjalny patch-note (ten prawdopodobnie pojawi się dopiero jutro). Artykuł skupia się na balansie i totalnym reworku walki wręcz, który będzie najważniejszą częścią tego patcha.  

Możemy podejrzeć, jakie umiejętności czeka totalna przebudowana i jakie nowe nowe elementy zostaną zaimplementowano do gry. Oprócz tego dowiecie się o modyfikacjach w Drzewku (biedny Okultysta), modyfikacjach w Early Game oraz Ascendancy (subklasy). 

Przykładowy fragment: 

We've made a pass of damage, attack speed, area of effect and more to many melee skills.

The goal of this change is to make some less powerful choices more competitive with other comparable alternatives. Many attack gems now also have added damage that grows as the gem levels. This is mostly to provide more damage growth to characters while leveling if they haven't found a powerful weapon. Different gems have different relative strength of added damage, so your skill choice may also be determined by how much you want to take advantage of the gem's damage compared to your other damage sources.

A tu widzicie "nowego" Slayera:

Jeśli macie trochę czasu (5-10 minut) i znacie język angielski na dobrym poziomie, to TUTAJ znajdziecie całość. 

Zobacz także

14 komentarzy