Path of Titans to nowe MMO, w którym zagramy... dinozaurami

2019 07 21 090944

Było już kilka gier MMO o dinozaurach, ale Path of Titans to chyba pierwsza tego typu produkcja w naszym gatunku, która od początku do koca pozwoli wcielić się (!!!) w te zwierzęta.

Nie będziemy jednak biegać od NPC do NPC i wykonywać questów jako dinozaur. To tak nie działa. Naszym głównym zadaniem w Path of Titans będzie przetrwanie!

Path of Titans będzie zawierał rozległe środowisko, w którym musisz przetrwać. Znajdź wodę i poluj na zdobycz, aby uniknąć śmierci. Ale to dopiero początek. Weź udział w realistycznych, środowiskowych zadaniach, aby zdobyć punkty na ulepszenie swojej postaci i trwałe odblokowanie skór lub nowych dinozaurów. 

Na jednym „serwerze” Path of Titans zmieści się 200 osób, choć niewykluczone, że w przyszłości ta liczba jeszcze się zwiększy. 

Path of Titans jest tworzone z myślą o PC i urządzeniach mobilnych. Planowany jest też crossplay pomiędzy tym platformami. Polska wersja językowa została już potwierdzona. 


Rozpoczęta kilka dni temu zbiórka pieniędzy na grę (TUTAJ) okazała się wielkim sukcesem. Po kilkudziesięciu godzinach na koncie producentów była już wymagana kwota (36 tys. dolarów australijskich). Mamy więc pewność, że Path of Titans na pewno ujrzy światło dzienne. 

Zobacz także

7 komentarzy