Perfect New World coraz bliżej. Rejestracja do bety i majowe testy gry

Dodany przez guru ponad rok temu
12 7464
Perfect New World coraz bliżej. Rejestracja do bety i majowe testy gry

Wszystko to jakieś podejrzane. Przez dwa lata – od kiedy Perfect New World został zapowiedziany – nie otrzymaliśmy żadnych screenshotów, trailerów czy informacji z gry.

Aż tu nagle – kilka dni temu – Perfect New World, jak gdyby nigdy nic, pojawił się na Steamie, zapowiadając rychłą globalną premierę.  

Closed Beta wystartuje… już na początku przyszłego miesiąca, dokładnie 4 maja.

Jeśli chcecie wziąć udział w testach i zobaczyć “next-gena” na własne oczy, musicie zarejestrować się na TEJ stronie. Trzeba to jednak zrobić do 23 kwietnia, bo do tego dnia przyjmowane są zapisy.

***

Perfect New World to sequel Perfect World i gra, która – tak mówiono przy zapowiedzi – miała mieć 300 milionów dolarów budżetu.

Jakoś trudno nam w to uwierzyć, ale póki nie sprawdzimy tego osobiście, to nie dowiemy się, czy Perfect New World to prawdziwy next-gen czy jednak jeden z wielu innych “next-genów”. 

"Action-oriented massive open-world MMORPG”, który będzie bezpośrednio związany ze starym, ale wciąż lubianym Perfect World (International).

Jest to produkt AAA stworzony na autorskim next-genowym silniku. Dlatego mamy otrzymać niesamowitą grafikę (dowód poniżej), ogromny świat, dynamiczną/zręcznościową walkę, super zaawansowany kreator postaci (Black Desert ma wymiękać) oraz charakterystyczne dla serii Perfect World elementy np. latanie.

Tak samo jak w przypadku World of Jade Dynasty, tutaj również gra ma wspierać wszystkie najnowocześniejsze technologie graficzne: od RTX po DLSS.

https://store.steampowered.com/app/2359600/Perfect_New_World/


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube