Perpetuum Online – gra MMORPG, która odrodziła się dzięki fanom

Dodany przez guru około 3 lata temu
0 3315
Perpetuum Online – gra MMORPG, która odrodziła się dzięki fanom

Perpetuum Online to “persistent, sandbox, single server, massively multiplayer sci-fi rpg (MMORPG)”, który zakończył swój żywot na początku 2018 roku.

Zakończył albo i nie zakończył, bo niedługo po zamknięciu serwerów wystartował Open Perpetuum – darmowy i rozwijany przez fanów projekt, który jest niejako kontynuacją tamtego MMO.

Prace ciągle postępują, czego najlepszym dowodem jest wczorajszy update. Perpetuum Online powiększyło się o nową wyspę – The Sentinel, która jest pierwszą lokacją stworzoną od podstaw przez zespół Open Perpetuum.

“Ta nowa wyspa jest częścią większego systemu PVE i zawartości końcowej, którą nazywamy „Twierdzami” - lochami w otwartym świecie, w których znajduje się boss NPC, który upuszcza łupy wymagane do stworzenia nowego poziomu modułów z unikalnymi bonusami.

Gierka posiada oddaną małą, ale – jak widać – bardzo oddaną społeczność, która pomimo przeciwności losu nadal aktywnie bawi się w Perpetuum.

Zagracie TUTAJ.

Ważne: do zagrania potrzebujecie oryginalnego klienta gry (18 zł na Steamie). Dopiero potem łączymy się z projektem Open Perpetuum.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube