Pewien gracz osiągnął 20,000 poziom mistrzowski w Diablo 3

Dodany przez guru 6 miesięcy temu
8 22484
Pewien gracz osiągnął 20,000 poziom mistrzowski w Diablo 3

Z Path of Exile przeskakujemy do Diablo 3, bo dzieją się naprawdę historyczne rzeczy.

Otóż doczekaliśmy się pierwszego gracza-maniaka, który w pecetowej wersji D3 osiągnął 20,000 Poziom Mistrzowski, czyli 20,000 Paragon Level.

Nasz bohater pochodzi z Chin i nazywa się (w tłumaczeniu na angielski) “Edey”:

(TU znajdziecie jego profil – niestety, bez chińskiego VPN nie zdołacie go zobaczyć)

W teorii, Paragony nie mają maksymalnego poziomu doświadczenia, ale 20,000 Level był uznawany za tzw. “Hardcap”, po którym nie jesteśmy już w stanie zdobywać dalszego doświadczenia (dopóki Blizzard kolejny taz nie zwiększy limitu). Patrząc na screenshot, chyba rzeczywiście tak jest…

***

Ile czasu zajęło wbicie 20k? Trudno powiedzieć, ale według komentujących pomiędzy 10k a 20k Paragonu potrzeba było 6000 godzin ciągłego grindu.

Inna sprawa, że wiele osób nie wierzy, żeby Pan Chińczyk osiągnął taki level całkowicie legalnie. Nie został jednak zbanowany, więc chcąc nie chcąc, musimy go uznawać za “czystego” gamera.

Czym dokładnie są Paragony?

Po osiągnięciu maksymalnego poziomu (70) gracze nadal mogą zdobywać doświadczenie i awansować na tzw. poziomy mistrzowskie.

Co każdy kolejny poziom możemy rozdysponować punkty mistrzostwa w wybranych kategoriach. Na pierwszym poziomie mistrzowskim gracze otrzymają punkt w kategorii współczynników podstawowych (np. żywotność, szybkość ruchu), na drugim – ataku, na trzecim – obrony, na czwartym – użytkowych (np. redukcja kosztów zasobów, premia do obrażeń obszarowych). Na piątym cyklu wszystko rozpocznie się od nowa. Po osiągnięciu 800 wspólnego poziomu mistrzowskiego gracze mogą zdobywać punkty tylko w kategorii współczynników podstawowych.

PS W Europie najwyższy level ma niecałe 17k - TUTAJ


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube