Phantasy Star Online 2: New Genesis już działa. Gra, na którą czekały miliony osób

Pso2

I raczej nie ma w tym przesady.

Fanów serii Phantasy Star są na świecie całe miliony, a biorąc pod uwagę, że PSO2: New Genesis to nowoczesna wersja PSO2, naprawdę trzeba liczyć się z tym, że gierka przyciągnie  nie setki, nie tysiące, ale właśnie miliony potencjalnych użytkowników.

Przecież nie mówimy o dodatku do gry, ale praktycznie nowej produkcji. New Genesis zachowuje ducha Phantasy Star Online 2, ale wszystko inne jest nowiutkie i pachnące.

Nowy silnik, nowa grafika, nowa fabuła, nowe mechaniki, nowy świat, nowi przeciwnicy… można by tak wymieniać w nieskończoność.

Żeby była jasność. Phantasy Star Online 2: New Genesis nie zastąpi Phantasy Star Online 2. Obie gry będą działać obok siebie (na tym samym Launcherze), ponadto istnieje możliwość częściowego przeniesienia swoich rzeczy z PSO2 do New Genesis.

Phantasy Star Online 2: New Genesis jest darmowy i dostępny – od dzisiaj – na Microsoft Store (TUTAJ), Steam (TUTAJ), Epic Games Store (TUTAJ) oraz XBOX One (TUTAJ).


UPDATE: Serwery miały ruszyć o godzinie 12:00, ale ze względu na przeciągającą się inspekcję nadal nie możemy wejść do gry.Trzeba czekać, aż SEGA załatwi problemy.

UPDATE #2: Serwery ON!

Zobacz także

25 komentarzy