Phantasy Star Online 2: New Genesis obchodzi pierwsza rocznice!

Dodany przez Sildu ponad rok temu
0 998
Phantasy Star Online 2: New Genesis obchodzi pierwsza rocznice!

Okres majowy w Phantasy Star Online 2: New Genesis to nic innego jak rocznica tego tytułu. Dobry moment, aby powrócić lub zacząć i nie przegapić nowości z tej okazji.

Cały miesiąc będzie wypełniony atrakcjami i nowymi wydarzeniami. Pierwsza część rozpoczęła się już wczoraj. Wszystkie lokacje zostały odpowiednio udekorowane z okazji obchodu pierwszej rocznicy, do tego spotkacie na nich Anniversartichoke, Randomite oraz tajemnicze symbole. Pojawiły się nowe wyzwania, jak i limitowane czasowo zadania. Przeciwnicy z Retem i Aelio połączyły siły. Nowe 5-gwiazdkowe bronie do zdobycia z serii Obscura. Nowe kostiumy oraz season pass. Warto też wspomnieć o nowym sklepie z limitowanymi przedmiotami, znajdziecie tam nową zbroję, znaczki i inne super rzeczy.

Druga część rozpocznie się pod koniec miesiąca, 25 maja. Nowe limitowane zadania, z kolejnymi przedmiotami! Dodatkowo pojawi się nowy Urgent Quest „Mining Rig Defense: Retem” Polega on na obronie maszyny wydobywczej, przed coraz to silniejszymi falami potworów.

Warto pamiętać też o czerwcu, wtedy do gry trafi druga duża aktualizacja z nowym regionem, 3 rozdziałem fabuły, podniesionym maksymalnym poziomem postaci do 60 i nowe umiejętności. Także najbliższe tygodnie w Phantasy Star Online 2: New Genesis zapowiadają się świetnie. Więcej szczegółów tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube