Phantasy Star Online 2: New Genesis podniesie maksymalny poziom postaci

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
0 1070

Gracze Phantasy Star Online 2: New Genesis otrzymają już niedługo kolejną porcję nowości. 9 lutego na serwery gry trafi aktualizacja podnosząca maksymalny poziom postaci do 40. Wraz z nią otrzymamy Chapter 2 misji pobocznych, które zaoferują nową fabułę. W rzeczywistości zaś zadania te mają zmniejszyć różnicę między graczami bawiącymi się od początku, a tymi co dopiero teraz zaczynają swoją przygodę z grą.

Przygotowano również „new ranked areas”, które mają być wyjątkowo wymagającym wyzwaniem, a także doskonałym sposobem na wbicie wyższego poziomu:

  • Rank 3 will be added to Mt Magnus and Vanford Laboratory Ruins

  • Rank 2 will be added to Resol Forest

  • Rank 2 Battledias will be added to Aelio

  • Rank 2 of every Urgent Quest will be available across regions

Na tych terenach wystąpi również większa szansa na Chaos Trials. Deweloperzy wspomnieli, że mogą się one przypadkowo łączyć z Boss Trials, więc przygotujcie się na mnóstwo przeciwników z którymi trzeba będzie uporać się jak najszybciej.

A skoro o przeciwnikach mowa, to Phantasy Star Online 2: New Genesis otrzyma również nowego wroga – Megalotixa. Megalotix będzie dropił mesetę a także materiały. Ten oponent pojawi się w nowych strefach. Jakby tego było mało, Gigantix na poziomie 44 również zacznie siać chaos i zniszczenie w każdym regionie gry. Więcej szczegółów w filmiku powyżej.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube