Phantasy Star Online 2 zmierza na Nintendo Switch!

Phantasy satr online 2 tgs ps401

Niedawno miało miejsce ogłoszenie nowych gier, które zawitają na Nintendo Switch. Wśród całkiem ciekawych tytułów znalazło się miejsce dla jednego MMORPG-a. Jest nim Phantasy Star Online 2!

To ciekawa informacja. Głównie dlatego, że wspomniana produkcja nie jest oficjalnie dostępna w naszym regionie. Można grać na japońskich serwerach, ale trzeba liczyć się z kombinowaniem oraz ściąganiem nieoficjalnego tłumaczenia. Nintendo Switch z kolei nie ma „region blocka”, więc teoretycznie można grać bez przeszkód.

Jest jednak pewno ale – nie będzie dało się ściągnąć łatki zmieniającej język gry. Przy graniu w Phantasy Star Online 2 na Switchu będziemy skazani na oryginalną wersję językową oraz zostaniemy uzależnieni od technologii Cloud. Dzięki niej nie będzie trzeba aktualizować gry, która ma być cały wiecznie aktualna. Nie będzie również możliwości modyfikowania plików.

Potraktujcie zatem tą informację, jako sobotnią ciekawostkę. Debiut Phantasy Star Online 2 na Nintendo Switch niewiele bowiem dla nas zmienia. A szkoda, bowiem PSO2 to fajny tytuł, który chętnie ograłbym legalnie w Europie.

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wrócicie do Guild Wars 2 po premierze dodatku "End of Dragons"?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz