Piękna, dynamiczna, sieciowa gra. Klucze do NARAKA: Bladepoint

Narka

Czym jest NARAKA: Bladepoint?

"Naraka: Bladepoint to sieciowa, multiplayerowa produkcja, skoncentrowana dookoła potyczek wojowników. Starcia odbywać się będą przede wszystkim w zwarciu i zaoferować mają doznania, kojarzone z bijatykami. Twórcy zapewniają przy tym, że dostarczą bardziej dynamiczną zabawę, a do tego system obrony nie będzie opierał się na blokowaniu ciosów wroga.

Kolejnym elementem wyróżniającym Naraka: Bladepoint ma być poruszanie się, które będzie niemal nieograniczone. Postacie będą przemieszczały się szybko, zwinnie skacząc pomiędzy obiektami, przyczepiać się do ścian, czy wspinać po nich. Dostaniemy również grappling hooka!"


Tak się składa, że dziś w nocy ruszają pierwsze beta-testy tej mega intrygującej gry. Są one skierowane do graczy z Ameryki Północnej, ale nic nie przeszkadza, aby Europejczycy również wzięli w nich udział.

W tym przypadku musimy się jednak pogodzić z wyższym niż zwykle pingiem oraz tym, że serwery będą otwarte w wyznaczonych godzinach, które niespecjalnie pasują mieszkańcom naszej strefy czasowej.

TUTAJ, TUTAJ lub TUTAJ znajdziecie klucze do CBT. Aktywujecie je na własnym Steamie.

Closed Beta potrwa do 9 listopada.

Zobacz także

7 komentarzy