Piękniejsza strona MMO: długonoga Nadinkwizytorka Szkarłatnej Krucjaty czeka na heretyków

Glowne

„Piękniejsza strona MMO” to cotygodniowy cykl newsów, w którym publikujemy zdjęcia cosplayerek przebranych za postacie z gier MMO, MMORPG i nie tylko.

Dzisiaj gościć będziemy Kinpatsu Cosplay, która robi stroje w ekspresowym tempie. Osoby ją obserwujące przyzwyczaiły się już, że ta cosplayerka ma w swoim repertuarze mnóstwo kostiumów wysokiej jakości. Zdecydowanie warto ją obserwować, no i korzystać z jej tutoriali, które przydadzą się początkującym twórcom strojów.

Kogo dzisiaj prezentuję w wykonaniu Kinpatsu? Nadinkwizytorkę Szkarłatnej Krucjaty, Sally Białowłosą (znaczy, Whitemane). Postać ta powinna być bardzo dobrze znana graczom World of Warcraft. Przewodziła z religijnym zapałem świętym wojownikom, którzy poprzysięgli wyplenić nieumarłą zarazę z Azeroth.

Wszyscy, którzy po śmierci nie spoczęli w pokoju, mogli liczyć na to, że dostąpią z ręki Białowłosej oczyszczenia w świętym ogniu... czy im się to podoba, czy nie. Od niedawna Sally wojuje również w Heroes of the Storm, lecząc poprzez zadawanie obrażeń, czyli jak na prawdziwą inkwizytorkę przystało ;)

Zobacz także

12 komentarzy