Piękniejsza strona MMO: najsłabszy pokemon w najsilniejszej odsłonie

50fa035aefb53

„Piękniejsza strona MMO” to cotygodniowy cykl newsów, w którym publikujemy zdjęcia cosplayerek przebranych za postacie z gier MMO, MMORPG i nie tylko.

Tym razem „Piękniejsza strona MMO” skierowana jest do płci pięknej. W komentarzach widziałem, że Panie niejednokrotnie zwracają uwagę, że seria zapoczątkowana przez guru nie jest wobec nich sprawiedliwa. Przedstawiamy bowiem jedynie mniej lub bardziej urodziwe cosplayerki w mniej lub bardziej wyuzdanych strojach. Dlatego pokusiłem się o zmianę formuły (pewnie jednorazową). Drogie czytelniczki, ten cosplay jest dla Was!

Bohaterem dzisiejsze odcinka jest Sev Cosplay, który postanowił przywrócić blask pewnemu pokemonowi. Magikarp dobrze znany jest fanom uniwersum i występuje również w Pokemon GO. Mało kto zawraca sobie głowy tym karpiem, który uznawany jest za najsłabszego, kieszonkowego stworka.

Tego samego nie można powiedzieć o jego ewolucji, dlatego mimo wszystko wiele osób na niego poluje. Gyarados jest bowiem pokemonem wartym zachodu. Poza tym, pewne zadanie w Pokemon GO wymaga zebrania 400 cukierków Magikarpia…

Zobacz także

35 komentarzy