Piękniejsza strona MMO: zwycięzca konkursu cosplay na Blizzcon 2018

Glowny

„Piękniejsza strona MMO” to cotygodniowy cykl newsów, w którym publikujemy zdjęcia cosplayerek przebranych za postacie z gier MMO, MMORPG i nie tylko.

Tym razem mam dla Was coś nietypowego. Poniżej podziwiać możecie zwycięzcę tegorocznego konkursu cosplay, który zorganizowany został na Blizzconie. Główną nagrodę zdobył Keltonfx ze swoją wariacją na temat Symmetry z Overwatch.

Nie, takiej Symmetry nie spotkacie w najnowszej grze Blizzarda. Keltonfx zaprojektował ten strój sam, bazując na postaci z gry oraz korzystając z dorobku kulturalnego Indii.

„This build is honestly my big love letter to Overwatch and the diversity of the heroes and cultures represented in the game. Symmetra is my favorite hero and I hope my love for her character and Indian culture really show through the work.”

Artysta nazwał ten strój „The Creator”. Stworzenie całości zajęło mu trzynaście miesięcy, rozpoczynając od robienia researchu, po projektowanie ubioru, a kończąc na samym stworzeniu. Strój bazowany był na dostępnych w Overwatch skinach dla Symmetry - Oasis, Dragon oraz Devi.

Zresztą, oceńcie sami.

Zobacz także

25 komentarzy