Pierwsza, noworoczna aktualizacja do Fallout 76 usprawni ekwipunek i zmieni jeden kolor

We wtorek 26 stycznia, czyli dzisiaj, Bethesda zamierza udostępnić pierwszą w tym roku aktualizację Fallouta 76, która wprowadzi wiele różnych usprawnień rozgrywki związanych z ekwipunkiem. Na wypadek, gdybyście chcieli zapoznać się z tymi zmianami, przygotowano nawet omawiający je materiał filmowy, abyście mogli szybko przygotować się na ich przyszłotygodniową premierę (dostępny na samym górze newsa).

Poza usprawnieniami, o których już informowałem (sprawdzano je na serwerze testowym), zmienione zostają również obrysy pojawiające się podczas budowania C.A.M.P., schronów i warsztatów. Od teraz gdy znajdziecie odpowiednie miejsce do umieszczenia obiektu, obrys tego obiektu będzie miał kolor jasnoniebieski, a nie zielony. Powinno to pomóc części  graczy zmagających się z zaburzeniami postrzegania kolorów w odróżnieniu prawidłowych miejsc rozmieszczania budowli od nieprawidłowych podczas wznoszenia swoich najnowszych i najwspanialszych projektów C.A.M.P.

Bethesda podaje również, że zapoznała się z Waszymi licznymi opiniami na temat częstotliwości występowania wysokopoziomowych nagród za codzienne operacje. Deweloperzy ponoć chcą, aby Wasze wysiłki wkładane w wypełnianie codziennych operacji na poziomie starszego były odpowiednio wynagradzane, dlatego postanowili wprowadzić odpowiednią zmianę. Nadal będziecie mogli osiągnąć poziom starszego tylko raz dziennie, ale od teraz za każdym razem otrzymacie za to łup wyłącznie z puli rzadkich przedmiotów.

Ktoś z Was bryka po Appalachach?

Zobacz także

2 komentarzy