Pierwsza zapowiedź Harry Potter: Hogwarts Mystery!

Hero

Na wstępie powiem, że czegoś takiego się nie spodziewałem. Poniższy materiał wideo wywołał u mnie mieszane uczucia, ale nie ma się czym przejmować. Sama produkcja może okazać się warta grzechu i zaczaruje nas tak, jak początkowo Pokemon GO. No to co, mugole, pora na małe czary-mary!

Niemogących się doczekać wiosennej premiery Harry Potter: Hogwarts Mystery  zapraszam tutaj. Czego dowiedzieliśmy się o samym tytule? Będzie można tworzyć własną postać oraz wybrać do którego domu w Hogwarcie będziemy przynależeć. Warto tutaj wspomnieć, że miejscem wydarzeń jest okres przed historią pierwszej książki o Harrym Potterze.

Questy mają dać nam swobodę wyboru i nie zostaniemy zmuszeni do wykonywania ich w określonej kolejności. Postacie które spotkamy mają być znane z książkowego uniwersum i nawet przyjdzie nam uczyć się u znanych profesorów. Podobno element „przyjaźni” ma być istotny (budowanie sojuszy, itd.). Nie zabraknie oczywiście czarowania, tworzenia mikstur  odkrywania tajemnic.

W zasadzie niewiele więcej wiemy. Harry Potter: Hogwarts Mystery nie będzie przypominało Pokemon GO i warto zauważyć, że za projekt odpowiada Jam City, a nie Niantic. Powinniśmy zatem spodziewać się nieco innego podejścia do tematu. Czy się przyjmie? O tym dowiemy się w wiosną, ale moim zdaniem gra sprzeda się sama z siebie, a to ze względu na uniwersum.

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz