Pierwszy oficjalny trailer M.E.A.T - polskiej gry (MMO) od rapera Słonia!

2020 09 25 163922

W polskich internetach pojawił się właśnie PIERWSZY OFICJALNY TRAILER M.E.A.T – gierki, za którą odpowiada raper “Słoń” oraz studio Tripping Bears.

M.E.A.T wystartuje 13 listopada.

Najpierw będzie to gra RPG, potem co-op, a na końcu pełnoprawna produkcja Massively Multiplayer Online. No i właśnie na ten moment czekamy – M.E.A.T jako MMORPG.

Nie wiemy, kiedy to nastąpi, ale na pewno warto śledzić informacje. M.E.A.T zapowiada się mega ciekawie, jeśli chodzi o grafikę (pixel-art w stylu Tibii) oraz uniwersum.

“Historia M.E.A.T. opiera się na prawdziwych wydarzeniach, takich jak gorączka złota w Ameryce Północnej, ale przyprawia je o fikcyjne elementy grozy. Po tym jak miasteczko zostaje odcięte od świata, odkrywasz w swojej kopalni nieznaną substancję zwiększającą siłę, agresję oraz wzmacniającą najbardziej dominujące cechy nosiciela. Telestarion powoli przejmuje kontrolę nad ludźmi i przedmiotami, z którymi się zetknie, zagrażając lokalnej społeczności.”

 

Nie zapominajcie, że M.E.A.T okazał się wielkim hitem crowdfundingowym. Gierka od Słonia podbiła platformę Wspieram.to, osiągając prawie 200 tysięcy złotych (zamiast wymaganych 80 tys. złotych).

Zobacz także

31 komentarzy