PIONER pokazuje system modyfikacji broni oraz szukanie anomalii

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
10 2429
PIONER pokazuje system modyfikacji broni oraz szukanie anomalii

Nie, wciąż nie wiemy, kiedy PIONER pojawi się na rynku. Twórcy gry nie podają żadnych nawet przybliżonych terminów.

Ale PIONER żyje i wciąż się rozwija. W sieci pojawił się właśnie nowy filmik, który prezentuje proces modyfikacji gry – i to w trakcie trwania rozgrywki. W każdej chwili będziemy mogli dostosować swoje “pukawki” do warunków z pola walki.

Według wcześniejszych zapowiedzi mają istnieć tysiące, dosłownie tysiące sposobów na ulepszanie broni, a co za tym idzie, sposób na budowanie swojej postaci.

Ważne: pod koniec filmiku pokazano również fragment z szukaniem anomalii w świecie gry. Będą to losowe i podobno wymagające wyzwania PvE…

PIONER to “First Person Action MMORPG”, a ściślej mówiąc MMORPG w stylu STALKERA, z shooterowym systemem walki, elementami survivalu… oraz kategorią wiekową 18+.

Gra posiada szerokie „drzewko” rozwoju, które pozwala każdemu stworzyć własnego idealnego bohatera z tysiącami modyfikacji broni. Równie interesująco zapowiadają się questy. Wielowątkowe i obarczone trudnymi decyzjami misje, które - według zapowiedzi - bęą wpływać na dalsze losy naszej postaci.

PIONER wygląda niesamowicie… i nie przeszkadza nawet fakt, że za grę odpowiada rosyjskie studio GFAGAMES. A może przeszkadza?

https://pionergame.com/

 


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube