Pioner wygląda kozacko. Nowe dorosłe MMO w klimatach STALKERA!

2021 05 20 145047

Co by było, gdyby połączyć Escape From Tarkov, Metro Exodus i STALKERA, dodać do tego nutkę fantastyki, a całość umieścić w gatunku Massively Mutliplayer Online?

Właśnie to. Rosyjskie studio GFGames zapowiedziało właśnie “Pioner” – mroczną, brutalną postapokaliptyczną grę MMO/MMOFPS, która już teraz – na etapie Alfa Testów – wygląda fantastycznie.

Popatrzcie:

“Bierzesz udział w rajdach. Zabijasz szalone stworzenia. Badasz anomalie. Szukasz zdobyczy. Znajdujesz sojuszników. Chronisz swój dom przed chciwymi rabusiami. Zmieniasz swoje ciało, dostosowując je do najgorszych miejsc. I szukasz głównej odpowiedzi: - kto i dlaczego dał ci możliwości, których nie mają zwykli ludzie? Jesteś nadczłowiekiem. A jednocześnie jesteś więźniem”.

Pioner to gra MMO, w której nacisk kładziony jest na przetrwanie i eksplorację świata. Rdzewiejące radzieckie fabryki. Samochody wbijające się w ziemię. Opuszczone osady zamieszkane przez śmieci. Możesz spróbować przejść grę samotnie, ale niektóre lokacje i potwory są tak wymagające, że pokonanie ich będzie trudne, przynajmniej bez tymczasowych sojuszników.

Gra posiada szerokie „drzewko” rozwoju, które pozwala każdemu stworzyć własnego idealnego bohatera. Łącznie z modyfikacjami broni, których mają być całe tysiące.

Równie interesująco zapowiadają się questy. Wielowątkowe i obarczone trudnymi decyzjami misje, które - według zapowiedzi - bęą wpływać na dalsze losy naszej postaci. 

Co ciekawe, oprócz typowego PvE, w grze ma istnieć coś na wzór Stref Mroku z The Division, gdzie zabijanie innych graczy będzie nie tylko możliwe, ale nawet wskazane.


Pioner będzie darmowy (F2P) i wydany wyłącznie na pecety. I tylko dla osób pełnoletnich, bo gra ma posiadać kategorię wiekową 18+!

Premiera? Nieznana, chociaż plotkuje się o przyszłym roku.

https://gfagames.com/pioner/

Zobacz także

17 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz