PIONER wygląda niesamowicie. 1st Person Action MMORPG dla dorosłych

Dodany przez guru 5 miesięcy temu
33 6324
PIONER wygląda niesamowicie. 1st Person Action MMORPG dla dorosłych

Pamiętacie PIONER? To zapowiedziany półtora roku temu “First Person Action MMORPG”, a ściślej mówiąc MMORPG w stylu STALKERA, z shooterowym systemem walki oraz elementami survivalu.

Gra posiada szerokie „drzewko” rozwoju, które pozwala każdemu stworzyć własnego idealnego bohatera z tysiącami modyfikacji broni. Równie interesująco zapowiadają się questy. Wielowątkowe i obarczone trudnymi decyzjami misje, które - według zapowiedzi - bęą wpływać na dalsze losy naszej postaci.

Będzie obowiązywać kategoria wiekowa 18+.

***

Dziś rano pojawił się nowy gameplay-trailer z gry, który pokazuje najnowsze oblicze PIONER. I trzeba przyznać, że całość prezentuje się… wybornie.

Nie wierzycie? Zobaczcie sami.

Pojawiły się także nowe informacje o grze, prosto od dyrektora generalnego GFA Games.

  • Gra jest udźwiękowiona przez studio GamesVoice. W dubbingu wzięło udział ponad 60 profesjonalnych aktorów, którzy użyczyli głosu 180 postaciom z gry.
  • Ścieżka dźwiękowa PIONERA wkrótce przekroczy granicę 2 godzin. Za piosenkę przewodnią gry odpowiada Ansia Orchestra, a za klimatyczny i fabularny utwór odpowiedzialny jest Igor Modlinsky (kompozytor STALCRAFT).
  • Studio podwoiło liczbę pracowników w ciągu ostatniego roku, rekrutując utalentowanych i zmotywowanych programistów z siedmiu różnych krajów.
  • Studio korzysta z porad klanów i zapalonych graczy podobnych gier. Niektóre klany biorą czynny udział w zamkniętych testach.
  • Świat gry podzielony jest na regiony. Każdy z tych regionów to otwarty świat o różnych rozmiarach. Na przykład jedna z tych lokalizacji może osiągnąć 10 km². Studio nie goni za rozmiarem – priorytetem jest wypełnienie go pasjonującymi zajęciami.
  • Postęp w świecie PIONER polega głównie na posuwaniu się naprzód w wyprawach w głąb wyspy. Gracz wielokrotnie wcieli się w rolę pioniera.
  • Śmierć i odrodzenie twojej postaci są usprawiedliwione w grze i towarzyszy im wyjątkowa mechanika gry.
  • W każdym regionie zorientowanym na PvE istnieje tak zwana „Inicjatywa”, która jest ważnym zadaniem fabularnym lub serią zadań, których ukończenie może wpłynąć na sytuację w regionie lub zmienić układ sił.
  • Deweloperzy odtworzyli już pięć głównych osad z ich unikalnymi projektami i populacją. W tych miastach odbywają się teraz misje i wydarzenia.
  • Istnieje specjalna funkcja, która sprawia, że ​​gra jest bliższa pojedynkowi lub kooperacyjnej przygodzie dla graczy samotnych i drużynowych, którzy chcą głęboko zanurzyć się w PvE i działaniach fabularnych.

Niestety, póki co nie ma żadnych informacji o testach czy premierze gry. Trzeba czekać.

Oficjalna strona PIONER


33 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube