Piracka gra Ubisoftu, Skull & Bones, znowu mocno opóźniona

Feb9jstoxlgqfnmznzg8cz 970 80

Ubisoft informuje, że na tegorocznych targach E3 nie zobaczymy ich dawno zapowiadanej, pirackiej produkcji. Skull & Bones nie radzi sobie bowiem na wzburzonych wodach premier. O produkcji przez długi czas słuch zaginął, a teraz deweloper informuje, że zadebiutuje, ale najwcześniej w przyszłym roku. Na horyzoncie podobno widać okolice kwietnia 2020, ale i to nie jest pewne. Jest to bowiem najwcześniejsza, zakładana data premiery.

"Our first goal is to make Skull and Bones awesome for our players. We believe in our vision for the game, while also making sure the voice of our community is being heard. As soon as we're ready to share more, we'll do so."

Przypominam, że Ubisoft prezentowało Skull & Bones na targach w 2017 roku. Od tego czasu premiera gry była kilkukrotnie przesuwana. Na ten moment wiemy, że tytuł zwodowany ma być teoretycznie gdzieś w 2020 roku. Czy uda się wyrobić z termin? Nikt tego nie wie.

Pozostaje nam zatem czekać i ewentualnie cieszyć się z nadchodzącego serialu. Jest bowiem spora szansa, że pojawi się on wcześniej, niż sama gra.

Zobacz także

2 komentarzy