PlanetSide 2 chce pobić wynik z Księgi rekordów Guinnessa

Dodany przez PefriX ponad rok temu
3 1275
PlanetSide 2 chce pobić wynik z Księgi rekordów Guinnessa

Ekipa odpowiedzialna za PlanetSide 2 poinformowała, że chce pobić wynik znajdujący się w Księdze rekordów Guinnessa. Mowa tutaj o kategorię „most players in an online FPS battle”, której rekord został ustanowiony w 2015 roku i wynosił 1158 równocześnie zalogowanych osób w jednym starciu. I tak, osiągnięcie to należy właśnie do PlanetSide 2, które tym razem chce pobić samo siebie.

Z tego powodu deweloperzy zapraszają zainteresowanych na serwer testowy gry. Kiedy? 5 listopada w okolicach 23:00 naszego czasu. Wtedy zorganizowane zostanie specjalne wydarzenie, w ramach którego będziecie mogli sprawdzić przygotowane atrakcje z okazji dziesięciolecia gry. Mowa tutaj przede wszystkim o opisywanych już przez nas zmianach w grafice, ale nie tylko.

Zespół chce jednak wykorzystać okazję i podjąć się próby pobicia rekordu. Czy uda się zorganizować bitwę na przynajmniej 1200 graczy? Spora na to szansa, zwłaszcza, że od ostatniego rekordu minęło 7 lat, a PlanetSide 2 dalej dzielnie się trzyma. Uczestnicy mogą również liczyć na unikalny tytuł, więc warto się pojawić. 

Szczegóły znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube