PlanetSide 2 dostanie nowy kontynent! Pierwszy od siedmiu lat!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
5 2044
PlanetSide 2 dostanie nowy kontynent! Pierwszy od siedmiu lat!

PlanetSide 2 nie zostaje porzucone. Twórcy mieli szerokie plany co do kontynuacji, ale na ten moment zadowalają się jednak obecną produkcją. Dotrzymują nawet starych obietnic, jak np. nowy kontynent!

W 2018 roku PlanetSide 2 zapowiedziało, że pracuje nad nowym kontynentem. Trzy lata później Oshur w końcu trafi do gry i jest to pierwsza tego typu nowość od siedmiu lat. Oshur to tropikalna wyspa w ramach której sama gra wrócić ma do swoich korzeni. Mowa tutaj o eksploracji, strategicznych aspektach oraz sporym wpływie logistyki na przebieg starć. Trzeba będzie bronić przyczółków oraz pilnować punktów przed przejęciem.

Na Oshur nie zabraknie również wody – będzie jej mnóstwo! Tym razem gracze PlanetSide 2 będą mogli jednak użyć jej do podróżowania. Większość pojazdów lądowych i powietrznych będzie mogło dać nura w odmęty oceanu, ale nie będzie mogła korzystać tam ze swoich broni. Żołnierze również będą mogli pływać, ale walka w morskiej toni sprowadzi się do użycia kilku specyficznych broni. Woda zatem nie będzie miejscem do rozstrzygania bitew, a do przemieszczania się.

Kiedy Oshur trafi do PlanetSide 2? W grudniu, tyle w tym momencie wiemy. Zanim jednak to nastąpi, 17 listopada otrzymamy pierwszy rozdział kampanii z okazji 9 urodzin gry, która posłuży za wprowadzenie do nowego kontynentu.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube