PlanetSide 2 i uderzenie orbitalne

Dodany przez PefriX około 7 lat temu
6 3781
PlanetSide 2 i uderzenie orbitalne

Żołnierze, dzisiaj o godzinie 19:00 serwery PlanetSide 2 zostaną wyłączone! Niektórzy jednak już zdają raporty, że nie mogą połączyć się z grą. Powodem takiej sytuacji jest wprowadzenie ogromnej aktualizacji, która Wami zwyczajnie wstrząśnie!

Przygotujcie się na potężne uderzenie z nieba, bowiem w końcu otrzymamy możliwość przeprowadzenia (a raczej przywołania) uderzenia orbitalnego. Udajcie się do Depotu, odblokujcie Orbital Strike Uplink i naładujcie uderzenie orbitalne za pomocą Construction System. Następnie wystarczy, że zaznaczycie obszar przeznaczony do anihilacji. Bez odbioru!

Baczność! To jednak nie wszystko, przyszła kolej na Implanty 2.0. Nie będzie już energii, zamiast niej skorzystamy z nowej waluty, ISO-4, która posłuży do ulepszania tych ustrojstw. Przy okazji stare implanty zostały zamienione właśnie na ISO-4. Wszyscy gracze otrzymają dwa darmowe implanty 1 poziomu, czyli Safeguard oraz Target Focus. Wspomnę jedynie, że zdobycie nowych implantów ma być trudniejsze, a przy tym bardziej satysfakcjonujące.

Inżynierowie również powinni być zadowoleni. Będą mogli stworzyć barierę Hardlight, która zapewnia ochronę przed obrażeniami. Uprzedzam, że sięga ona do klatki piersiowej, więc nie będziecie w pełni bezpieczni. Prócz tego wprowadzono sporo zmian, jak np. nowy pancerz dla NC, znerfiono wieżyczki AI Phalnax działające w trybie bez strzelca czy naprawiono kilka błędów. Więcej informacji tutaj.

(Uderzenie orbitalne rozpoczyna się w 3:06)


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube