PlanetSide 2 ma już wielkie statki, to pora na wielkie czołgi!

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
3 2445
PlanetSide 2 ma już wielkie statki, to pora na wielkie czołgi!

No dobra, zakładam, że widzieliście już Bastiony, czyli ogromne statki, w akcji w PlanetSide 2. No to pora zemścić się na nich i przywołać Colossus Tank, czyli ogromny czołg, który jest w stanie uszkodzić Bastion oraz wywołać zamęt na polu bitwy.

W ramach aktualizacji Colossus, która jest już dostępna w PlanetSide 2, pięć osób może wsiąść do Colossus Tank i siać zniszczenie w strefie powietrznej. Czołg ten wyposażony bowiem został w przepotężne działo, zadające ogromne obrażenia. Problem jednak w tym, że każdy wystrzelony pocisk uszkadza również czołg, więc uważajcie z tym szaleństwem. Poza wielkim działem w wielkim czołgu, znalazło się miejsce również na cztery  modyfikowalne „support turrets”, które wesprą tą machinę zagłady w „zaprowadzaniu pokoju”.

Poza tym w PlanetSide 2 dostępny jest już nowy next-genowy SMG o nazwie NS-66 Punisher. W systemie War Asset pojawiły się Facility Modules, dające możliwość rozbudowy obrony oraz ulepszenia infrastruktury w bazach oraz placówkach, co wpłynie na jakość budynków w zajętym regionie.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube