PlanetSide 2 udostępni za darmo najemną frakcję premium

Dodany przez PefriX około 3 lata temu
6 2411
PlanetSide 2 udostępni za darmo najemną frakcję premium

PlanetSide 2 od dawno miało trzy, rywalizujące ze sobą frakcje. W 2019 roku pojawiło się jednak nowe stronnictwo, NSO. Nanite Systems Operatives to nacja robotów-najemników, która pełnił neutralną rolę w wojnie. Zamiast być nową, czwartą siłą, gracze bawiący się jako NSO zostaną automatycznie przypisani jako wsparcie dla najmniej zaludnionej/najsłabszej frakcji. W ten sposób Nanite Systems Operatives spełniać mają swoją najemniczą rolę.

Najemne roboty dostępne były do tej pory jedynie dla osób, które opłacały subskrypcję w PlanetSide 2. Wkrótce ulegnie to jednak zmianie! Darmowi gracze również będą mogli pograć, jako NSO. Jest jednak kilka wymagań. Po pierwsze, musicie mieć rangę przynajmniej BR 20. Po drugie, trzeba wykonać specjalną misję, która odblokowuje Wam dodatkową frakcję.

Darmowi gracze, grający jako Nanite Systems Operatives, określani będą, jako „Freelancers”, w związku z czym dotyczyć ich będą pewne restrykcje. Nie będą mogli dołączać do Outfits oraz sami ich tworzyć. Do tego nie będą mogli przypisać się do żadnej frakcji. Gracze premium z kolei otrzymają taką możliwość, dzięki czemu będą mogli grać ze znajomymi, kiedy chcą. Darmowi będą musieli pomagać temu stronnictwu, które aktualnie potrzebuje największego wsparcia.

Zmiany pojawią się w PlanetSide 2 na serwerach testowych niedługo, a w niedalekiej przyszłości trafią oficjalnie do gry. Szczegóły znajdziecie tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube