PlanetSide 2 zaliczył kompletny rework. „Critical Mass” odmienił największego MMOFPS na świecie

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
9 6983
PlanetSide 2 zaliczył kompletny rework. „Critical Mass” odmienił największego MMOFPS na świecie

Dzisiejszy dodatek zatytułowany „Critical Mass” to najpoważniejszy update w tym roku i jeden z najpoważniejszych w ostatnich latach. Wiele elementów gry zostało zmienionych, odświeżonych lub całkowicie przebudowanych.

Nie będziemy udawać, że się na tym znamy, bo tak nie jest. Dlatego tym razem posłużymy się pomocą kolegów z polskiej strony o PlanetSide 2 (dzięki pl13.com.pl), którzy dokładnie wyjaśnią wam, na czym polegają różnice w rozgrywce. Oto najważniejsze nowości. 

"Piechota będzie mniej skuteczna w starciach długodystansowych z pojazdami, za to będzie łatwiej przetrwać starcie bliskodystansowe. Praktycznie każda broń na pojazd otrzymała nerfa, także walki pojazd vs. pojazd trwać będą dłużej".

"Walki lotnicze pomiędzy pojazdami tej samej kategorii będą trwały mniej więcej tyle samo czasu. Jednak to ESFy mają stać się głównym orężem walki, stąd nerf liberatorów i galaxy. Potężne wzmocnienie otrzymała za to Valkyria, którą teraz można łatwiej naprawić, a jej bronie otrzymały buffa do statystyk".

"Wszystkie bronie nosowe na Libku mogą się obracać. Wszystkie bronie dostały nerfa, ale zwiększono odporność Libka od spodu o 50%. Celem Libków będzie teraz walka w większych starciach i pomoc w eliminacji lotnictwa".

"Bronie główne na Vanguardzie i Lightningu otrzymały cały zestaw przeróbek. Archer jest mocniejszy na pojazdy, C4 łatwiej przylepić do wroga, koniec Winshielda, a zadawanie obrażeń pojazdom naziemnym daje teraz Vehicle Damage, za które otrzymujemy doświadczenie".

PlanetSide 2 to największy i chyba najbardziej rozbudowany MMOFPS na rynku, który rzeczywiście ma prawo używać tego terminu. Takich (masowych) walk nie spotkacie w żadnym innym tytule. Prawdziwa wojna na ekranie:)

Zagracie TUTAJ

Obejrzyj transmisję na żywo z kanału PawlikLIVE na stronie www.twitch.tv

9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube